×

Polityka prywatności

Informacje teleadresowe | Idea projektu

Dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej: www.domysudeckie.pl

To nie jest projekt dla każdego. Nie musi taki być. I nie jest.
Domy sudeckie powstają, bo jesteśmy przekonani co do tego, że warto żyć po swojemu, w sąsiedztwie osób, które myślą i czują podobnie, mają ten rodzaj wrażliwości i taki sposób postrzegania świata, które cenimy.
Domy sudeckie to dowód na to, że nie trzeba mieszkać obok przypadkowych ludzi, że można cieszyć się prywatnością i świętym spokojem kiedy się za nimi zatęskni, że warto być blisko natury i mieć możliwość dostrzegania jej osobliwości.

Jakie dane osobowe zbieramy i dlaczego? | Analiza statystyk

Treść odpowiedzi udzielonych za pośrednictwem Ankiety trafia na dedykowaną skrzynkę e-mail, do której nikt poza kierownictwem przedsiębiorstwa nie ma dostępu.
Zadane pytania mają pomóc w analizie w jakim kierunku, do kogo należy adresować ofertę, jak i gdzie organizować akcje promocyjne, aby nakreślony powyżej cel działalności został osiągnięty. Pytamy co jest dla Ciebie ważne w kwestii tego gdzie chciałabyś/chciałbyś mieszkać, jak miałby wyglądać Twój dom, jaką funkcję miałby pełnić, a także o to jaka jest przybliżona populacja miejscowości, w której mieszkasz obecnie, czy jesteś kobietą czy mężczyzną i ile [mniej więcej] masz lat.

Kolejną formą komunikacji jest korespondencja prowadzona ze skrzynki: rezerwacje@domysudeckie.pl
Jest ona formułą nieco bardziej spersonalizowaną niż ta zainicjowana poprzez dane przekazane w odpowiedziach na pytania ankietowe.
Ma prowadzić do udzielenia konkretnych informacji o projekcie, które będą Ci potrzebne do podjęcia najlepszej dla Ciebie decyzji.
Treść tej korespondencji również nie jest przekazywana poza struktury firmy.

Osadzone treści z innych witryn | Co to oznacza?

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści [np. filmy, fotografie, artykuły itp.] z innych witryn, które zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio tę konkretną witrynę.
Oznacza to, że witryny mogą zbierać informacje o Tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować Twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie Twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Jakie masz prawa do swoich danych?

Dowiemy się o Tobie tylko tyle ile zechcesz nam przekazać czyli tyle ile będzie wynikać z odpowiedzi na pytania ankietowe oraz z treści komunikacji elektronicznej i werbalnej.
W każdym momencie, jeśli takie będzie Twoje życzenie, wszelkie dane dotyczące Twojej osoby oraz cała korespondencja zostaną trwale usunięte [naturalnie z wyjątkiem danych, które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa].
Nikt kto miał do nich dostęp nie będzie ich rozpowszechniał i będzie stosował się do regulacji prawnych z zakresu ochrony danych osobowych obowiązujących w Polsce. Informacja o usunięciu Twoich danych osobowych z naszych zasobów zostanie do Ciebie przesłana bez zbędnej zwłoki w postaci wiadomości elektronicznej.