×

Dla kogo

Wypoczynek w domu sudeckim to idealny pomysł zarówno dla rodzin jak i osób marzących o spędzeniu wakacji w gronie przyjaciół czy też w pojedynkę. Obiekty położone będą w malowniczej miejscowości Radochów, niedaleko parku krajobrazowego, znanego kurortu Lądek-Zdrój i licznych atrakcji turystycznych. Cały kompleks budynków zostanie wykonany w stylu nawiązującym do historycznej architektury sudeckiej i wyposażony w niezbędne instalacje i urządzenia zapewniające komfort pobytu.

Domki wypoczynkowe

Decydując się na spędzenie czasu w unikalnie pięknym i ekologicznie czystym regionie, warto kierować się jak najodpowiedniejszą lokalizacją i wybrać miejsca charakteryzujące się kameralnością i brakiem uciążliwego sąsiedztwa. Realizowany kompleks domów sudeckich z pewnością będzie azylem dla tych, którzy poszukują kontaktu z naturą, lubią spacerować czy aktywnie uprawiać sporty, ale także dla tych, którzy cenią sobie ciszę, chcą w spokoju popracować lub zrelaksować się i pobyć ze sobą sam na sam.

Budynki całoroczne

Projektowane domki sudeckie będą obiektami całorocznymi. Docelowa oferta przewiduje możliwość wynajmu jednego z 11 domów, korzystania z mini-SPA z sauną fińską i jacuzzi oraz z restauracji. Dla stałych Gości wprowadzony będzie atrakcyjny program lojalnościowy i korzystne rabaty. Zapraszamy już wkrótce!

Dla kogo
panorama